Formy płatności

Błyskawiczna płatność przez Internet : przelewy oraz karty płatnicze (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic), za pośrednictwem serwisu  eCard.pl lub też płacąc przelewem tradycyjnym.

1. Przelew tradycyjny.
2. Płatność elektroniczna PayByNet oraz eCard
3. Płatność kartą płatniczą - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic

Definicje płatności:

ad.1 Przelew tradycyjny - Polega na dokonaniu płatności za pośrednictwem konta w banku z dostępem do bankowości elektronicznej a także wydaniu bankowi lub na poczcie dyspozycji przekazania określonej kwoty z rachunku bankowego płatnika na wskazany przez niego inny rachunek bankowy.

Numer konta bankowego w ING Bank Śląski:

LURE Agnieszka Kuraś
Gromskiego 8/19
35-233 Rzeszów

NR. Konta: 24 1050 1445 1000 0090 7468 0480


ad.2

PayByNet jest jedynym w Polsce serwisem umożliwiającym realizację płatności bezpośrednio z konta bankowego klienta na konto bankowe sklepu (z wykorzystaniem technologii systemu rozliczeniowego ELIXIR).

eCard - system eCard S.A. oferuje pakiet pśatności internetowych, który obejmuje karty płatnicze i ePrzelewy. Zarówno płatności kartami jak i ePrzelewami obsługiwane są poprzez jeden przyjazny panel administracyjny (Administrator Płatności). Tylko połączenie kart i ePrzelewów gwarantuje pełną paletę internetowych instrumentów płatniczych.